604 243 484
Oprava laku auta Praha
Opravy ALU kol, disků
Poradenství, konzultace zdarma
Rychlá oprava laku již od r. 2008, nyní opět na původní adrese v centru Prahy
oprava laku auta

Tryskání, lakování, metalizace

Tryskací technika  zahrnuje celé systémy tryskání materiálu, ale i menší stroje včetně příslušenství. Součástí služeb společnosti Wista je i servis těchto strojů a zařízení. Společnost Wista působí na českém trhu již více než dvacet let a již od svých počátků se zaměřila na oblast povrchových úprav. V dnešní době se pískování používá ve strojírenství. Nejčastěji k očištění stroje, odlitku či povrchu před lakováním. Nejlepší metodou, kterou se odstraní rez, staré nátěry a jiné mechanické nečistoty, je volné tryskání.

Wista s.r.o. dále nabízí klientům zpracovávání technologických projektů, posuzuje vhodnost použitých tryskacích materiálů, posuzuje i návrhy technologických toků a možnosti vytížení a kapacitní propočty pro dodávky a rekonstrukce technologických celků, kterými jsou tryskací stroje, kompresorovny, lakovací boxy nebo elektroinstalace. Prostřednictvím e-shopu firmy Wista si můžete tuto sestavu pronajmout na libovolně dlouhou dobu.

Oprava poškrábaného laku

Auto před opravou laku

Po opravě laku auta

Oprava ALU kol Praha

Před opravou alu kol

Po opravě laku alu kola
Paint Fix Pro Praha - opravy laku © 2019 PaintFixPro.cz Praha, opravy laku auta, oprava ALU kol - Ing. Jan Luxemburk • Všechna práva vyhrazena • Články