604 243 484
Oprava laku auta Praha
Opravy ALU kol, disků
Poradenství, konzultace zdarma
Rychlá oprava laku již od r. 2008, nyní opět na původní adrese v centru Prahy
oprava laku auta

Sledování spotřeby nafty ušetří až 16% nákladů na pohonné hmoty

Sledování vozidel zajistí přehlednost a v případě nečekaných obtíží zajistí možnost efektivně zareagovat a problém rychle odstranit. Moderní společnosti již GPS sledování vozidel využívají, služba jim ušetřila mnoho nákladů. Díky službě sledování získáte informace a reporting o knize jízd, výkazu o provozu vozového parku, identifikaci řidičů, soukromých jízdách, kontrolách příjezdů a odjezdů vozidel a pracovní době vozidel a strojů.

Technikou určenou pro sledování vozidel se zabývá již více než 15 let společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. Dodává na trh nejrůznější zařízení určená pro sledování a monitoring vozidel. Zákazníci z řad dopravních společností tak mají možnost sledovat a orientovat se v pohybu svých vozidel.Díky GPS sledování se zvyšuje operativnost řízení pohybu vozidel na trasách a flexibilita při jejich využívání. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku.Stále požadovanějším opatřením je kontrola spotřeby nafty u jednotlivých vozidel. Pomocí technologie ORBtrack lze uspořit až 16% nákladů na pohonné hmoty.

 

Oprava poškrábaného laku

Auto před opravou laku

Po opravě laku auta

Oprava ALU kol Praha

Před opravou alu kol

Po opravě laku alu kola
Paint Fix Pro Praha - opravy laku © 2019 PaintFixPro.cz Praha, opravy laku auta, oprava ALU kol - Ing. Jan Luxemburk • Všechna práva vyhrazena • Články