604 243 484
Oprava laku auta Praha
Opravy ALU kol, disků
Poradenství, konzultace zdarma
Rychlá oprava laku již od r. 2008, nyní opět na původní adrese v centru Prahy
oprava laku auta

Autopůjčovny v Praze - vybírejte jen ty opravdu spolehlivé!

Pokud přijedete do Prahy na dovolenou, nebo klidně i pracovně, a nemáte vlastní auto, zbývá vám v podstatě několik možností dopravy. Buď si koupíte celodenní jízdenku a spolehnete se na MHD, nebo si připlatíte za velmi drahé taxi. Anebo to chcete vyřešit elegantně a v rámci možností i levně, pak si půjčíte auto a zbavíte se hned několika problémů najednou. Nebudete vázaní na jízdní řády, cesta vás nebude stát stovky korun a hlavně, dostanete se všude, aniž byste byli omezení polohou zastávky. V případě, že by došlo k nehodě, se o vás profesionální a dobrá autopůjčovna Praha postará. Tedy, pokud zvolíte skutečně spolehlivou firmu… věřte, že to není úplně lehké.

Praha je ráj turistů… a řada lidí toho zneužívá!

Praha má mezi cestovateli skvělou pověst. Davy turistů sem každoročně míří za památkami, zábavou či kulturou a všichni mají zájem o kvalitní služby, mezi něž patří i pronájem aut. Je tedy jasné, že kromě skutečně profesionálních firem se ve městě setkáte i s celou řadou podnikavců, kteří se vás budou snažit vzít na hůl, pokud to řekneme lidově. Na cizince by to možná mohlo platit, vy byste si ale měli umět dát pozor a nenechat se napálit. Jak se tedy pozná skutečně spolehlivá půjčovna aut Praha? Předně by měla mít široký vozový park, a všechna auta by měla být bez výjimky pojištěná. Pokud nejsou, nepůjčujte si je, mohli byste na to ošklivě doplatit. Myslete také na to, že dobrá firma poskytuje svým zákazníkům sem tam nějaké služby navíc v rámci servisupřistavení auta, rezervace, zákaznická linka… Ne, že by to měla být pro firmy povinnost, ale pro vás je to znak, že to s vámi půjčovna myslí vážně.

Jak mezi autopůjčovnami vybrat tu nejlepší?

Pokud vás zajímá, jak se dobrá půjčovna aut Praha pozná, pak vám můžeme poradit. Především se dobře prezentuje na internetu – má stránky, na kterých si můžete prohlédnout všechna její vozidla a vybrat si. Každé z aut by mělo být v bezvadném stavu (to si před zapůjčením raději na místě zkontrolujte) a bezpodmínečně musí být, kvůli vašemu bezpečí, pojištěné. V případě nehody nebo poruchy pak nebudete mít zbytečné problémy. A hlavně, vzniká vám nárok na asistenční služby. Samozřejmostí by mělo být, že pro vás půjčovna něco udělá – tedy že auto třeba bude mít koupenou dálniční známku nebo přezuté pneumatiky. V případě, že jednáte se skutečně dobrou firmou, by vám mělo být umožněno provést dopředu rezervaci, na všem se domluvit a v případě problémů se pak půjčovně dovolat. Komunikace je totiž dalším ze znaků spolehlivosti. Přestože někomu z vás to může připadat jako otrava, velmi důležité je i to, že vás před zapůjčením auta pracovníci autopůjčovny požádají o řidičský průkaz a průkaz totožnosti. Tím vám naznačují, že je vše podle zákona. Je to sice detail, ale řekne vám toho o úrovni poskytovaných služeb hodně.
 

Mezi lidmi je oblíbenou autopůjčovnou Travel Car

Při výběru je velmi dobré zohlednit zkušenosti dalších lidí, kteří si auto v Praze půjčovali. Ze zběžného hledání, které jsme na internetu provedli, vyniká mezi ohlasy především autopůjčovna Travel Car. I přes velmi dobrou kvalitu služeb je to poměrně levná půjčovna aut Praha. Za přijatelné ceny (což je v Praze ohromná výhoda, často tam totiž oproti jiným městům platíte i trojnásobek) vám nabízí široký výběr aut, přes SUV, dodávky a auta do terénu až po městská osobní auta či luxusní vozy pro podnikatele. To oceníte třeba ve chvíli, kdy se chcete prezentovat před svými obchodními partnery. Chcete-li mít jistotu, že se na vás dostane, můžete využít online rezervační formulář. Na stejných stránkách je ostatně ke zhlédnutí i seznam aut včetně jejich fotografií. Přirozeně, že jsou všechna vozidla pojištěná a na každé z nich se vztahují asistenční služby. Jediné, co pojištění nepokrývá, je poškození interiéru, pneumatik či nehoda pod vlivem alkoholu. Travel Car vám navíc nabízí i některé doplňkové služby – slevu pro stálé zákazníky, dálniční známku, či zapůjčení vybavení (například dětská autosedačka či GPS). V případě, že máte problém, je pak pro vás připravena zákaznická linka. Stačí si tedy připravit řidičský a občanský průkaz, peníze a můžete po Praze jezdit, jak se vám zlíbí. Aniž byste riskovali svůj vlastní vůz, aniž byste se zdržovali v MHD.
 

E-mail: info@travelcar.cz
Tel.:
 
+420 702 009 200do 20 hod (cz,en,de,ru)

Adresa:   Aviatická, 160 08 Praha

 

 

 

Oprava poškrábaného laku

Auto před opravou laku

Po opravě laku auta

Oprava ALU kol Praha

Před opravou alu kol

Po opravě laku alu kola
Paint Fix Pro Praha - opravy laku © 2020 PaintFixPro.cz Praha, opravy laku auta, oprava ALU kol - Ing. Jan Luxemburk • Všechna práva vyhrazena • Články